| Schroef. | Eenvoudige schroef |
|---|---|
| Verwerkt kunststof | PE |
| Vergaderingsstructuur | Integral type extruder |
| Handelsmerk | HSD |
| Type | extruder voor buizen |
| Productsoort | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Type | extruder voor buizen |
| Verwerkt kunststof | PE |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Verpakken | film |
|---|---|
| Plaats | Inrichting |
| Kalibratiemethode | Vacuümkaliberbepaling |
| Pijpdiameterbereik | φ20-φ1200 mm |
| Gebruik | Pipeline voor water/gas/olievoorziening |
| Productielijn voor plastic spiraalbuizen (diameter 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Gebruik | voor de afvoer van afvalwater |
| Productiecapaciteit | 320 tot en met 600 |
| Productielijnlengte | 3050m |
|---|---|
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Schuimdichtheid | Pre-insultaat |
| Isolatiedikte | 20 mm-100 mm |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Productielijnlengte | 3050m |
|---|---|
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Schuimdichtheid | Pre-insultaat |
| Isolatiedikte | 20 mm-100 mm |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Oorsprong | Qingdao China |
| Productsoort | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Type | Pijpextruder |
| Voedingsmodus | Veelvoudig Voer |
| Schroef | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |