| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Kalibratie | Vacuüm |
|---|---|
| Pijpbereik | 20 tot 200 mm |
| Sollicitatie | stadsgasleiding, watertoevoerleiding |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| grondstof | PE |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
| Dienst na verkoop | Al leven |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Kleur | Gewoon |
| Specificatie | 110-2000 mm |
| Schroef. | Eenvoudige schroef |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Materiaal | HDPE |
| Verpakking Details | China |
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
|---|---|
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Verpakking Details | China |
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
|---|---|
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Productsoort | Productie van buizen |
| Gebruik van materiaal | PU-schuim, PE- en plastic binnendruk |