| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Producttype | Plastic buis |
| Gebruiken voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Producttype | Plastic buis |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Applicatie | voor het produceren van vooraf geïsoleerde pijpjas |
| Gebruiken voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Voedingsmodus | Automatische vaccinvoeding |
| Schroef | Enkele schroef |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| After-sales Service | After-sales Service |
|---|---|
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Raw Material | PE |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Delivery Time | 60 Days |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Grondstoffen | PE80, PE100 |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Toepassing | Productie waterleidinggasleiding drukleiding |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Oppervlaktebehandeling | ≥SA2,5 |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110-2200 mm |
| Capaciteit | 160-200 kg/u |
| Materialen voor pijpleiding | HDPE |
| Totaal vermogen | 200 kW |