| Productielijn voor plastic spiraalbuizen (diameter 300 mm-1200 mm) | 230KW |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Gebruik | voor de afvoer van afvalwater |
| Productiecapaciteit | 320 tot en met 600 |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| PLC's | SIEMENS |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 70-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 50 set / jaar |
| Plaats van herkomst | Qingdao, Huashida. |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Specificatie | PE-960 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 150 |
| Pijpdiameter (mm) | 960 |
| Capaciteit (kg/u) | 800kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Verpakken | film |
|---|---|
| Plaats | Inrichting |
| Kalibratiemethode | Vacuümkaliberbepaling |
| Pijpdiameterbereik | φ20-φ1200 mm |
| Gebruik | Pipeline voor water/gas/olievoorziening |