| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | QINGDAO |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Waterverbruik | 1.0m ³ /min |
| Geïnstalleerd vermogen | 230KW |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Totaal vermogen | 150 kW |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1000 meter per uur |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Pijpdiameterbereik | 20mm - 200mm |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Grondstoffen | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden | PE-machine voor het maken van platte gegolfde buizen |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Productiecapaciteit | 100-1000kg/u |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 100 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
|---|---|
| Levertijd | 2months |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 20 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |