| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
| HS-code | 8477209000 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Op maat | Op maat |
|---|---|
| Materialen voor buizen | HDPE, |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Schroef Nr | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Op maat | Op maat |
|---|---|
| Materialen voor buizen | HDPE, |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Schroef Nr | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
|---|---|
| Levertijd | 2months |
| Betalingscondities | t/t |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Koelwaterverbruik | 10m3/h |
| Productiecapaciteit | 1000m/H |
| Materiaal van de as | 40cr |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Isolatiemateriaal | Polyurethaanschuim |
| Pijplengte | 6 meters |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Productiecapaciteit | 1000m/H |
|---|---|
| Pijplengte | 6m-12m |
| Isolatiedikte | 20 mm-100 mm |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
| Model | PIP-1000 |
| Materialen voor buizen | HDPE/Staal |
|---|---|
| Koelwaterverbruik | 10m3/h |
| Pijpdiameterbereik | 50mm200mm |
| Totaal vermogen | 200 kW |
| Model | ABC-123 |