| Automatisering | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Laswerkzaamheden voor platen van kunststof |
| Vacuümvoeder | SAL/1600Kg |
| Dienst na verkoop | installatie- en technisch directeur |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Laswerkzaamheden voor platen van kunststof |
| Vacuümvoeder | SAL/1600Kg |
| Dienst na verkoop | installatie- en technisch directeur |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Toepassing | Laswerkzaamheden voor platen van kunststof |
| Vacuümvoeder | SAL/1600Kg |
| Naverkoopservice | installatie- en technisch directeur |
| Grondstoffen | PE80, PE100 |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Toepassing | Productie waterleidinggasleiding drukleiding |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Raw Material | PE80, PE100 |
|---|---|
| Control System | Siemens |
| Total Power | 800kw |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Dimensie | 43,0*3,02*3,0 |
|---|---|
| Specificatie | (355 - 630), (710 - 1200), (1010 - 1600) mm |
| Capaciteit | 600 kg/h |
| Stroom | 800 kW |
| gewicht | 28 t |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Automatisering | Automatisch |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Pijpdiameter | 20630MM |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket voor export |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
|---|---|
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T |
| Levering vermogen | 50 eenheden/maand |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |