| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 dagen |
| Betalingscondities | L/C,D/A,D/P,T/T |
| Levering vermogen | 50 eenheden/maand |
| Plaats van herkomst | Qingdao, China |
| Pijpdiameter | 16-1600 mm |
|---|---|
| Verpakking Details | 800.00cm * 220.00cm * 200.00cm |
| Levertijd | 60-90 dagen |
| Betalingscondities | L/C, D/P, T/T, Western Union |
| Levering vermogen | 30 sets/jaar |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | Pe Pijp |
| Schroef Nr | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Kalibratie | Vacuüm |
|---|---|
| Pijpbereik | 20 tot 200 mm |
| Sollicitatie | stadsgasleiding, watertoevoerleiding |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | PE-watertoevoerleiding |
| Schroef Nr | Enkele schroef |
| Automatisch | Automatisch |
| Aangepast | Aangepast |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Pijpdiameter | 20 tot 200 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Levertijd | 90 dagen |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Pijpdiameter | 20 tot 200 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |