| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Buis Dia. | 6 tot 50 mm |
| Buisdikte | 3-50 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Certificering | CE, ISO |
| Stroom | 380V/50Hz |
|---|---|
| kleur | Aangepast |
| Materiaal | Rubberschuim |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
| Productiecapaciteit | 500-1000 kg/h |
| Kracht | 380V/50Hz |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| materiaal | rubberschuim |
| Automatisering | volledig automatisch |
| Productiecapaciteit | 500-1000kg/u |
| Materiaal | EPDM/NBR |
|---|---|
| Automatische productielijn | Uitvoerig |
| specificaties | volgens de vraag van de klant |
| Structuur | horizontaal |
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector |
| Buis Dia. | 6 tot 50 mm |
|---|---|
| Breedte van het blad | 500-1500 mm |
| Flexibele productie | Intelligente productie |
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Materiaal | EPDM/NBR |
|---|---|
| Structuur | horizontaal |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Transportpakket | STANDAARD PAKKET |
| Type | pijp |
| Garantie | 12 maanden |
| HS-code | 84119000 |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
|---|---|
| Specificatie | Volgens de vraag van de klant |
| Toepassingen | Breed scala aan producttoepassingen |
| krachtbron | Elektriciteit |
| Kleur | Aangepast |
| Structuur | Horizontaal |
|---|---|
| Ritme | Stroomproductielijn |
| Transmissietype | Flexibele |
| Specificatie | 65*4*3.5m, 80*4*3.5m |
| Capaciteit | 250 M3/dag |
| Flexibele productie | Intelligente productie |
|---|---|
| Specificatie | 65*4*3.5m, 80*4*3.5m |
| Transmissiemodel | Flexibele |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 80 dagen |