| Condition | New |
|---|---|
| Screw No. | Single screw |
| HDPE | 600kg/H |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Model | ID 200-600mm |
| Model NO. | ID-600-1000 |
|---|---|
| Computerized | Computerized |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |
| Number of Layers | Double Layer |
| Series | Dwcp-600,Dwcp-1000 |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Automatisering | Automatisch |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Structuur | met "H"-structuur. |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |