| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| After-sales service | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Pijpstijl | Dunne Muurpijp |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Pijpstijl | Dunne Muurpijp |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000KG/u |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Assemblagestructuur | Aparte typeextruder |
| Dimensie | 24m*4M*4M |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Coating | Poedercoating |
| Maat | Aanpasbaar |
| Productnaam | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110-2200 mm of aangepast |
| grondstof | HDPE |
| Kalibratiemethode | Vacuümkalibratie en waterspuitkoeling |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Pijpdiameter | 2003000mm |
|---|---|
| Toepassing | Riolering, stormwaterleiding. |
| Spanning | 380V.50Hz |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Type | horizontale en verticale machines |