| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Producttype | PE-watertoevoerleiding |
| Schroef Nr | Enkele schroef |
| Automatisch | Automatisch |
| Aangepast | Aangepast |
| Afmeting | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Geïnstalleerd vermogen | 380 V 50 Hz |
| Pijpwaaier | Pijpwaaier |
| Motorvermogen | 90 kW 55 kW |
| Afmeting | 26000*16000*5000 |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| Pijpwaaier | 300 mm-1200 mm |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Plastic Processed | PE |
|---|---|
| Product Type | Extrusion Molding Machine |
| Feeding Mode | One Feed |
| Assembly Structure | Integral Type Extruder |
| Screw | Single-Screw |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Diameter | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Diameter | 20-110, 75-250, 355-630 |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Controlesysteem | Siemens |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Uitputten | Uitputten |
| Aangepast | Aangepast |
| luchtvochtigheid | 85% zonder condensatie |
|---|---|
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Koelwaterverbruik | 5 m3/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |