| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
|---|---|
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Materiaal | HDPE |
| Verpakking Details | China |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Kleur | Gewoon |
| Specificatie | 110-2000 mm |
| Schroef. | Eenvoudige schroef |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| HDPE -jaspijpkleur | Kan worden aangepast |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| grondstof | HDPE |
|---|---|
| Gebruik voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Kalibratiemethode | Vacuümkalibratie en waterspuitkoeling |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Pijpbereik | 300 mm-3000 mm |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Extruder-stijl | SJ90×30, SJ100×33 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Sleutelwoorden | PE-machine voor het maken van platte gegolfde buizen |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Productiecapaciteit | 100-1000kg/u |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Producttype | Extrusie-vormmachine |
|---|---|
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Schroefkanaalstructuur | Diepe schroef |
| Sollicitatie | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Verpakking Details | China |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| PLC's | SIEMENS |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Verwerkt kunststof | PE |
|---|---|
| Vergaderingsstructuur | Integral type extruder |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Type | extruder voor buizen |
| Handelsmerk | HSD |