| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Pijpdiameterbereik | 20 tot 2000 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Pijpdiameterbereik | 20 tot 2000 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | T/T |
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
|---|---|
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Totale installatievermogen | 500 kW |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Kalibratie | Vacuüm |
|---|---|
| Pijpbereik | 20 tot 200 mm |
| Sollicitatie | stadsgasleiding, watertoevoerleiding |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| grondstof | PE |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Product Category | Corrugated Pipe Production Line |
|---|---|
| Warranty | 12 Months |
| Product Name | HDPE Plastic Hollow Wall Spiral Pipe Extrusion Line |
| High Stiffness | Yes |
| Economical Construction | Yes |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Buisdiameter | 20 tot 200 mm |
| Dienst na verkoop | Al leven |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |
| Deeltjes met een breedte van niet meer dan 10 mm | - Goed. |
|---|---|
| Installeerd vermogen | 180 kW, 230 kW, 400 kW, 680 kW |
| lang leven | Ongeveer 50 jaar |
| Garantie | 12 maanden |
| Laag Gewicht | - Ja, dat klopt. |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |