| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
|---|---|
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Productsoort | Productie van buizen |
| Gebruik van materiaal | PU-schuim, PE- en plastic binnendruk |
| Specificatie | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Handelsmerk | Huashida. |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Materialen voor buizen | HDPE, PEX, PERT, enz. |
|---|---|
| Verwarmingsvermogen | 4.0KW×4 zones |
| Inwendige verwerking | Nitrideverwerking, diepte: 0,4 tot 0,7 mm; slijpen |
| Materiaal van het vat | 38CrMoALA |
| Oppervlaktebehandeling | Nitrideverwerking, diepte: 0,3 ~ 0,6 mm |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/H |
| Use for | Central Heating, Cooling Oil & Gas Transmission |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard Package |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Model | SRQG-110 |
|---|---|
| Pijpdiameter (MM.) | 20-63 |
| Monitorfrequentie ((KG/H) | 45 kW |
| Extruder | SJ-65/30 |
| Afmeting (mm) | 36 × 1,8 × 3 |
| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |