| After-sales service | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Producttype | Plastic buis |
| Gebruiken voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Voedingsmodus | Automatische vaccinvoeding |
| Schroef | Enkele schroef |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Model-NR. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Diameters | 110-2000 mm |
|---|---|
| Koelmethode | Water |
| Garantie | 1 jaar |
| Extruder | HSD-120x38 |
| Gebruik | Montage van een buis in een buis |
| Garantie | 12 maanden |
|---|---|
| Materiaal | HDPE |
| Toepassing | Riolering en riolering in gemeentelijke |
| Automatisering | Automatisch |
| Informatisering | Geautomatiseerde |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Raw Materials | PE80, PE100 |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum |
| Application | Produce Water-Supply Gas-Supply Pressure Pipe |
| Pipe diameter specification | 20-2200mm |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |