| Grondstoffen | PE |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| HS-code | 8477209000 |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Industrieel afvalwater, Wegafwatering |
| Type | Pijpextruder |
| Uitputten | Niet uitputten |
| Packaging Details | Standard Export Packing |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Producttype | Plastic buis |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Applicatie | voor het produceren van vooraf geïsoleerde pijpjas |
| Gebruiken voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Sollicitatie | Gastoevoerleiding |
| Lengte | 36m, 52m, 72m |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Gebruik | Gas / watervoorzieningspijp |
|---|---|
| Extrusiecapaciteit | 1000 (kg/uur) |
| Pijpdiameter | 20 tot 200 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Levertijd | 90 dagen |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Humidity | 85% without condensation |
| Main Extruder | Sj-90/33,Sj-120/33,Sj-150/33 |
| Diameter Range | 110-2000mm |
| Extrusion Process | Multi-Layer Extrusion |
| Pijpdiameter | PE |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Vacuüm- en waterbespuiting | Planetarisch Knipsel |
| Garantie | 12 maanden |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |