| Type | Productielijn voor coatings |
|---|---|
| Substraat | Staal |
| Verpakkingen | 3 lagen PE-coating |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60 dagen |
| Model nr. | HSD -2000 |
|---|---|
| Screw No. | Single-screw |
| Automatisering | Automatisch |
| Computerized | Computerized |
| Certificering | ISO9001:2008, QS |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Packaging Details | Standard packaging |
|---|---|
| Delivery Time | 60-90 days |
| Payment Terms | T/T,D/A,L/C |
| Supply Ability | 30 sets a year |
| Place of Origin | China |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Grondstoffen | PE |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Condition | New |
|---|---|
| Color | Custom |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Producttype | Plastic buis |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Sollicitatie | voor het produceren van vooraf geïsoleerde pijpjas |
| Buisdiameter | 110-2200 mm of aangepast |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 100 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| HS-code | 8477209000 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| After-sales service | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |