| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Type | extruder voor buizen |
|---|---|
| Plastic verwerkt | Pe |
| Voedingsstand | Eén voer |
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Dienst na verkoop | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| aangepast | aangepast |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 100 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Pijpfunctie | enkel- en dubbelwand |
|---|---|
| Gezamenlijk | Waterdicht/gronddicht |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Grondstoffen | PE/PP/PVC |
| Wikkelmethode | Automatische wikkeling |
| Voedingsstand | Eén voer |
|---|---|
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Extruder | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1000 meters per dag |
| Totaal vermogen | 150 kW |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| buismateriaal | Staal |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
|---|---|
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Verpakken | film |
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
| Plaats | Inrichting |