| drie lagen | Binnenpijp + PU-schuim + HDPE Buiten |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Op maat | Op maat |
| Applicatie | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
|---|---|
| Diameters | 110-550 mm |
| PLC's | SIEMENS |
| Productkleur | Zwart |
| Scherp apparaat | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| drie lagen | Binnenpijp + PU-schuim + HDPE Buiten |
|---|---|
| Binnenpijp | PE-Xa of PE-Rt II materiaal |
| Toepassing | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Pijpprestatie | Flexibel of stijf |
|---|---|
| Lijnlengte | 60m |
| gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Dia.Range | 20350mm |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg |
| Automatisering | Automatisch |
| Toepassing | gebruikt voor industriële leidingsystemen |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
|---|---|
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Productsoort | Productie van buizen |
| Gebruik van materiaal | PU-schuim, PE- en plastic binnendruk |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Op maat | Op maat |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| conditie | Nieuw |
|---|---|
| Gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Bedieningsmateriaal voor buizen | PERT/PEX/PPR |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kracht | 260 kg |
|---|---|
| Type | extruder voor buizen |
| Dia .Bereik | 20350mm |
| Applicatie | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |