| Producttype | Plastic buis |
|---|---|
| Plastic verwerkt | PE |
| Applicatie | voor het produceren van vooraf geïsoleerde pijpjas |
| Gebruiken voor | Centrale verwarming, koelolie en gastransmissie |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Doosmateriaal | Hoofdstuk van roestvrij staal |
|---|---|
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Grondstoffen | PE |
| Productielijnlengte | 30-50 m |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
|---|---|
| Levertijd | 2months |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 20 reeksen per jaar |
| Plaats van herkomst | China |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Kracht | 380V/50Hz |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | rubberschuim |
| Automatisering | Volledig automatisch |
| Productiecapaciteit | 500-1000kg/u |