| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Koelwaterverbruik | 10m3/h |
| Productiecapaciteit | 1000m/H |
| Materiaal van de as | 40cr |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
|---|---|
| Levertijd | 2months |
| Betalingscondities | t/t |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| grondstof | PE |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Pijpstijl | Dunne Muurpijp |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Pijpgebruik | Stadsdistrict Warmte/Koeling |
|---|---|
| Solliciteer | Perflexieve isolatiebuizen en perf rigide isolatiebuizen |
| Schuimlaag | Zacht polyurethaanschuim en hard polyurethaanschuim |
| Binnenpijp | PE-Xa of PE-Rt II materiaal |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Assemblagestructuur | Aparte typeextruder |
| Dimensie | 24m*4M*4M |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Grondstoffen | PE |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| HS-code | 8477209000 |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110-2200 mm of aangepast |
| grondstof | HDPE |
| Kalibratiemethode | Vacuümkalibratie en waterspuitkoeling |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Kleur | Gewoon |
| Specificatie | 110-2000 mm |
| Schroef. | Eenvoudige schroef |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| grondstof | PE |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 60DAGEN |