| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | pijp |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| Isolatiemateriaal | Polyurethaanschuim |
| Pijplengte | 6 meters |
| Product Type | Plastic Pipe |
|---|---|
| Capacity | 1500kg/H |
| Use for | Central Heating, Cooling Oil & Gas Transmission |
| Assembly Structure | Separate Type Extruder |
| Packaging Details | Standard Package |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Grondstof | HDPE |
|---|---|
| Producttype | Plastic buis |
| Snijmethode | Chipless snijden |
| Sollicitatie | voor het produceren van vooraf geïsoleerde pijpjas |
| Buisdiameter | 110-2200 mm of aangepast |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Specificatie | PE-990 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 170 |
| Pijpdiameter (mm) | 1060mm |
| Capaciteit (kg/u) | 800-1200 |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600kg/H |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |