| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Materialen voor buizen | HDPE |
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
| De diameter van de buis | Van 655 mm tot 1380 mm |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Materiaal van de isolatielaag | Pu-het schuimen |
|---|---|
| Scherp apparaat | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Kracht | 380V/50Hz |
|---|---|
| Kleur | Op maat |
| Materiaal | rubberschuim |
| Automatisering | Automatisch |
| Productiecapaciteit | 500-1000kg/u |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | NBR/PVC/EPDM |
| Vermogen | 3-fasig, 50 Hz |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Aangepast | Aangepast |
| Toepassing | Gebruikt voor riolering en drainage in de stad |
|---|---|
| Solliciteer | Perflexieve isolatiebuizen en perf rigide isolatiebuizen |
| Kracht | 260 kg |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Type | Productielijn voor geïsoleerde polyurethaanbuizen met één stap |
|---|---|
| Diameters | 32 mm - 426 mm |
| Toepassingen | Gasleiding/Verwarmingsleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Type | Pijpextruder |
| Voedingsmodus | Veelvoudig Voer |
| Schroef | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Totaal vermogen | 150 kW |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1000 meter per uur |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Pijpdiameterbereik | 20mm - 200mm |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |