| Buismateriaal 1 | Staal |
|---|---|
| Buismateriaal 2 | Plastic |
| HS-code | 8477209000 |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Grondstoffen | PE |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Packaging Details | Standard Package |
| Delivery Time | 60days |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 10 eenheden/jaar |
| Transportpakket | EXPORTVERPAKKING |
| Oorsprong | Qingdao, China |
| Handelsmerk | Huashida. |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
| HS-code | 8477209000 |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Stalen buisdiameter | 32 mm - 426 mm |
|---|---|
| Verwerkingscapaciteit | ≤ 250 m2/h |
| Grade van het oppervlak | SA2.5 |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Levertijd | 2months |
| Betalingscondities | t/t |
|---|---|
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Certificering | CE, Rohs,TUV |
| Dienst na verkoop | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Buis Dia. | 12-108 mm |
|---|---|
| Vellen breedte | 02000mm |
| Verwarmingsmethode | Elektrisch of aardgas |
| Materiaal | EPDM/NBR/PVC |
| Verpakking Details | Standaardpakket |