| diameter variërend | Φ32 tot Φ426 mm |
|---|---|
| Materiaal | PE |
| Toepassingen | Gasleiding/Verwarmingsleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Grade van de oppervlakte reiniging | SA2.5 |
|---|---|
| Stalen buisdiameterbereik | 32 mm - 426 mm |
| Toepassingen | Gasleiding/Verwarmingsleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Specificatie | PERT-50/200MM |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | NBR/PVC/EPDM |
| Vermogen | 3-fasig, 50 Hz |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Aangepast | Aangepast |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Materiaal | NBR/PVC/EPDM |
| Vermogen | 3-fasig, 50 Hz |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Aangepast | Aangepast |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Theorie | Automatisering |
| Toepassingen | Gasleiding/Verwarmingsleiding |
| Type | Pipe Production Line |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Pipe Material | Steel/Plastic |
|---|---|
| Type | Productie van buizen |
| Toepassingen | Gasleiding/Verwarmingsleiding |
| Op maat | Op maat |
| Verpakking Details | Qingdao China |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Versnelling | 6m-10m/min |
|---|---|
| Pipe Dia | 20300mm |
| Naverkoopservice | Installatie en opleiding |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |