| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Versnelling | 6m-10m/min |
| Specificatie | 1200,00 cm * 1000,00 cm * 1000,00 cm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Dia.Range | 20350mm |
|---|---|
| Innerlijke bedieningspijp | PE-Xa of PE-Rt II materiaal |
| Pijpgebruik | Stadsdistrict Warmte/Koeling |
| Aangepast | Aangepast |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Buis Dia. | 6 tot 50 mm |
|---|---|
| Breedte van het blad | 500-1500 mm |
| Flexibele productie | Intelligente productie |
| Gebruik | Airconditioning Cooper Protector |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Naverkoopservice | Installatie en opleiding |
|---|---|
| Gebruik | Districttemperatuur/koelinstallatie |
| Typ van de buis | Stijf / Flexibel |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Levertijd | 60 dagen |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Versnelling | 6m-10m/min |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Naverkoopservice | Installatie en opleiding |
|---|---|
| Versnelling | 6m-10m/min |
| Pijpprestatie | Flexibel of stijf |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Buis Dia. | 6 tot 50 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Stalen buisdiameterbereik | 32 mm - 426 mm |
| Materialen voor buizen | Staal |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| gebruik | Industriële vloeistoftransport |
|---|---|
| Specificatie | 1200,00 cm * 1000,00 cm * 1000,00 cm |
| Bruto gewicht van het pakket | 1000.000kg |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
|---|---|
| Levertijd | 90 dagen |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 30 stuks per jaar |
| Plaats van herkomst | China |