| Model nr. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | nieuw |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Grondstoffen | PE |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Materiaal | PP/HDPE |
|---|---|
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Model-NR. | 110-2200 mm |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Specificatie | 110 tot en met 2200 |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Uitputten | Uitputten |
| Aangepast | Aangepast |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Voorwaarde | nieuw |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Naverkoopservice | Installatie in het buitenland, gratis technische ondersteuning |
| Aantal lagen | Dubbele laag |
|---|---|
| Materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Verpakking Details | Standaardpakking |
| sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| After-sales service | Technische dienst met gratis training van de werknemers |
| Complete productielijn voor HDPE-voorgeïsoleerde buizen, met stofvrij snijden | EXPORTVERPAKKING |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |