| Koelmethode | Waterkoeling |
|---|---|
| Besturingssysteem | aanraakscherm |
| Stroomvoorziening | 380V/50Hz |
| Transmissie-type | Rigid |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Handelsmerk | Huashida. |
| Specificatie | 110-2200 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Grondstof | PE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Buisdikte | 3-50 mm |
| sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Specificatie | volgens de vraag van de klant |
| conditie | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | buisdiameter. 1380-2000 mm |
| Schroef. | Enkele schroef |
| Kleur | zwarte of geel |
| Diameter | 100-2000 mm |
| Onderhoudsperiode | 12 maanden |
|---|---|
| Er zijn geen producten gevonden die aan je zoekcriteria voldoen | aluminium composietbuis |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Buisdiameter | Van 110 mm tot 2000 mm |
| Grondstof | PE |
| Maximale snelheid | 6m/min, 1,2m/min |
|---|---|
| materiaal | PP/HDPE |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Productmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitputten | Uitputten |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
|---|---|
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Uitputten | Uitputten |
| Aangepast | Aangepast |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Type | 3LPE coatinglijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Materialen voor productie | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Verwerkingscapaciteit | ≥250m²/u |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |