| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Pijpdiameter | 20630MM |
|---|---|
| Transportpakket | Standaardpakket voor export |
| Kalibratiemethode | Vacuüm |
| Automatisering | Automatisch |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Productielijnlengte | 3050m |
|---|---|
| Pijpspecificatie | 960-1680 mm |
| Materialen voor buizen | HDPE/Staal |
| Pijplengte | Onbeperkt |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Toepassing | voor de productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Specificatie | 960-1680 mm |
| Materialen voor pijpleiding | HDPE |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Model | PE-850/1372 |
|---|---|
| Drogende machine | HSD-1200 |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterkoeling |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Grondstoffen | PE |
|---|---|
| Specificatie | 110-2200 mm |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Handelsmerk | Huashida. |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Buismateriaal | PE, HDPE |
| Toepasselijke diameter van de buis | 110 tot en met 560 |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Aantal lagen | Dubbele laag |
| Materiaal | PP/HDPE |
| Maximale uitgang | 1000kg/u |
| Veld | Afvoer/watervoorziening/rioleringsafvoer/landbouw |