| Pijpdiameter | Van 110 mm tot 2000 mm |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| PLC's | Siemens |
| Productiewaaier | Pijpdiameter 110-600 mm |
|---|---|
| Diameters | 110-2000 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterkoeling |
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Kracht | Gevaarloze zone |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Certificering | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Coating | poedercoating |
|---|---|
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Sollicitatie | Warm koelwater/olie/chemische materiaalpijpleiding |
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Verpakking Details | Woddendoos |
| Extruder | HSD-120x38 |
|---|---|
| Grondstoffen | PE |
| PLC's | SIEMENS |
| Verwarmingsmethode | Elektrische verwarming |
| de waaier van de pijplengte | 6m - 12m |
| Specificatie | 20 tot 2000 mm |
|---|---|
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening gratis, opleiding van de werknemers |
| Op maat | Op maat |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Pijpdiameterbereik | 20 tot 2000 mm |
|---|---|
| Grondstoffen | PE80, PE100 |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Verpakking Details | Standaard exportpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Aangepast | Aangepast |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Verpakking Details | Standaard verpakking |
| Materialen voor buizen | Staal |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Drogende machine | HSD-1200 |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Specificatie | PE-910 |
|---|---|
| Hoofdextruder | 130 |
| Pijpdiameter (mm) | 1160 mm |
| Capaciteit (kg/u) | 600 kg/h |
| Laadmethode | Automatische voeding onder vacuüm |