| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | buisdiameter. 1380-2000 mm |
| Schroef. | Enkele schroef |
| Outputvermogen | 250 kg |
| Automatisering | Automatisch |
| Power | 380V/50Hz |
|---|---|
| Color | Customized |
| Material | Rubber Foam |
| Automation | Fully Automatic |
| Production Capacity | 500-1000kg/h |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne Fbe en externe 3lpe |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Coating | poedercoating |
|---|---|
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Beginsel | Het Type van hoge druklucht |
| Sollicitatie | Warm koelwater/olie/chemische materiaalpijpleiding |
| Verpakking Details | Woddendoos |