| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Kleur | Gewoon |
| Specificatie | 110-2000 mm |
| Schroef. | Eenvoudige schroef |
| Automatisering | Geautomatiseerd |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Schoon niveau | >=SA2.5 |
| Verwarmingsmethode | Medium-frequentie verwarmingssysteem |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
|---|---|
| Pijplengte | 6-12 m |
| Totaal vermogen | 180 kW |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne Fbe en externe 3lpe |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| geïnstalleerde capaciteit | Ongeveer 530 kW |
|---|---|
| Voeding | 3-zins, 380V 50Hz |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | EXPORTVERPAKKING |
| Verpakkingen | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Uitgangssnelheid | 1-6 m/min |
| temperatuur | 0-30 |
| Stroomvoorziening | Geen gevaarlijk gebied |
| After-sales Service | Overseas Installation, Free Technical Supporting |
|---|---|
| Calibration Method | Vacuum and Water Spraying Cooling |
| Cutting Method | Dust-Free Planetary Cutting |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Delivery Time | 60DAYS |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| After-sales service | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |