| Toepassing | Hardware Bespuitend Materiaal |
|---|---|
| De diameter van de buis | 200-1420 mm |
| Extrusievermogen | 350 kg/uur |
| Methodetype | Automatisch |
| Stroombron | Ongeveer 1650 kW |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
|---|---|
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coating | PE-extrusie |
| Dikte van epoxypoeder | Meer dan 170 um |
| Buighoek | 15-90 graden |
| Bestaat uit | Eerste FBE -coating, middelste lijm, buitenste PE -laag |
| Omstandigheid | Inrichting |
|---|---|
| de waaier van de pijplengte | 6m-12m |
| Gebruik | Het maken van 3lpe coating pipe |
| Beschermingslagen | 3 lagen (FBE+Adhesive+Polyethyleen) |
| Verpakking Details | Verpakking volgens machine |
| Productiewaaier | 170 mm |
|---|---|
| Verwerkingscapaciteit | 170 mm |
| Schoonmaakklasse | SA2.5 |
| sed materiaal | FBE-poeder, bindmiddel, polyethyleen |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Productiewaaier | 426mm |
|---|---|
| Verwerkingscapaciteit | 426mm |
| Schoonmaakklasse | SA2.5 |
| sed materiaal | FBE-poeder, bindmiddel, polyethyleen |
| Levertijd | 8 werkdagen |
| Sollicitatie | plastic, metaal |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
|---|---|
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
| Type en grootte | per rol of gesneden stuk volgens klant |
| Lijm | EVA |
| Gebruik | Coating van veldverbindingen |
|---|---|
| Waterdicht | Waterdicht |
| Basismateriaal | PE |
| Lijm | EVA |
| Structuur | PE-steun + lijm |