| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Material | Plastic |
|---|---|
| Application | Pipeline Joint Closure |
| Connection | Welding |
| Application Area | Directly Buried Pre-Insulated Pipe |
| Verpakking Details | plastic film en houten geval |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Grootte | Op maat |
| Transport Package | Standard Package |
| Basismateriaal | PE |
| Bord lagen | Meerlaagse |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Application | Pipeline Joint Steel Pipe Accessory |
|---|---|
| Character | Anti-Corrosion |
| Color | Black |
| Performance | Good Waterproof and Protection |
| Adhesive Coating Thickness | 0.1-0.5mm |
| Sollicitatie | Bijbehorende onderdelen van stalen buizen |
|---|---|
| KARAKTER | Anti-corrosie |
| kleur | Zwart |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Maximale breedte | 1000 mm |
| Toepassing | Hardware Bespuitend Materiaal |
|---|---|
| De diameter van de buis | 200-1420 mm |
| Extrusievermogen | 350 kg/uur |
| Methodetype | Automatisch |
| Stroombron | Ongeveer 1650 kW |