| Toepassing | Afsluiting van de pijpleiding |
|---|---|
| De dikte van het product | 0.2-3 mm |
| Garantie | 24 maanden |
| Op maat | Op maat |
| Productbreedte | 800-3000mm |
| Type | Productielijn voor coatings |
|---|---|
| Substraat | Staat van staal |
| Staat van staal | inductieverwarming |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Toepassing | Productie van buizen |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Max. werkdruk | 2.5mpa |
| Turnkey Project | Yes |
|---|---|
| Turkkey Project | Provided |
| Pipe Structure | Carrier Steel Pipe-Polyurethane Foam-HDPE Casing |
| Application | Hot Chiller Water/Oil /Chemical Material Pipeline |
| Type | Polyurethane Foam Machine |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
|---|---|
| Sollicitatie | Stadsverwarming, gastransport, watervoorziening |
| PLC | Siemens |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Oorsprong | Qingdao, China |
| Transportpakket | Woddendoos |
|---|---|
| Schuimdichtheid | 30100mm |
| HS-code | 8477209000 |
| Specificatie | Pipe Dia. 508-1620 mm. |
| Automatisering | Automatisch |
| Toepassing | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
|---|---|
| Onderhoud van het buisoppervlak | Niet minder dan SA2.5 |
| Substraat | Staal |
| Verpakking Details | Plasticfilm en houten pallet |
| Levertijd | 60 dagen |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
|---|---|
| Head Type | Round |
| Thickness | 2-18mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Ontvlambaarheid | Zelfverbranding |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Toepassingsgebied | Anti-corrosieve pleistering van buizen |
| Wateropname | 0,1% |
| Verlenging bij breuk | 200% |