| Model nr. | 200600mm |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| HDPE | 600kg/H |
| Maximale snelheid | 6 m/min,1.2m/min |
| Stijl | Draagbaar |
|---|---|
| Materiaal | PP/PE/PVC |
| Transportpakket | Alloy Box |
| Kracht | Elektrisch |
| Verpakking Details | Alloy Box |
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
|---|---|
| HS Code | 8477209000 |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Specificatie | 2,5 mm tot 4 mm |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 5 ton/dag |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Hs-code | 39169090 |
| Betalingscondities | Western Union, T/T, D/P |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Totaal vermogen | 400 kW |
|---|---|
| extrusiesnelheid | 05.-5 |
| Capaciteit kg/u | 600 240 |
| Afmeting (m) | 32*16*6.0 |
| Verpakking Details | Door orde |
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
|---|---|
| Verpakken | houten gevallen en pallets |
| Pijpwaaier | 110-2000 mm |
| Trekkers | Vier tot twaalf-kaak trekker |
| Scherp apparaat | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Toepassing | Verbinding van metalen versterkte spiraalgolfbuizen |
|---|---|
| materiaal | Plastic |
| Materiaal van elektrofusieband | PE en metaalnet |
| Breedte van het blad | 200mm2000mm |
| Dikte van de plaat | 0.1mm30mm |
| Snijsterkte | ≥ 110 N/cm |
|---|---|
| Tensile sterkte | mpa 30 |
| Hoogtepunten | Pre-isolatiebuisverbindingen |
| Verpakking Details | 6000 stuks per dag |
| Levertijd | 10 werkdagen |