| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Toepassing | handbediende lasser |
| Kleur | Door orde |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Diameter | 4.0mm |
|---|---|
| Lange | 400-500 mm |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type elektrodenbekleding | PE/PP/PS/HIPS/ABS/PVC |
|---|---|
| Kleur | Door orde |
| Verlengde lengte | 10-20 mm |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Kleur | Door orde |
|---|---|
| Specificatie | 10-20 Kilogram / Rol |
| Type van de laskern | kunststof |
| Verpakking Details | Mandrel en karton |
| Levertijd | 60 dagen |
| Stijl | Handheld |
|---|---|
| Persoonlijkheid | Compact ontwerp, lichtgewicht |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| HS-code | 846880000 |
| Spanning | 220V 50HZ |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Verpakking Details | Door orde |
|---|---|
| Levertijd | 5-8 weken |
| Betalingscondities | t/t |
| Levering vermogen | 50 eenheden/Maand |
| Plaats van herkomst | China |
| Kleur van het product | Op maat |
|---|---|
| Materiaal van het product | PE PP |
| Productsoort | uitdrijvingslijn |
| Productlengte | Op maat |
| Productkenmerken | Hoge slagsterkte, chemische weerstand, UV-weerstand, weerstand |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| breedte | Reikwijdte tot 8000 mm |
| Voornamelijk materiaal | PE, PP, huisdier, PVC, EVA enz |
| Dikte | 0.13.0mm |
| Sollicitatie | Afvalwaterzuiveringsinstallaties |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |