| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Production Capacity | 100-150m/h |
|---|---|
| Extruder | Single Screw Extruder |
| Pipe Diameter Range | Φ60-Φ1420mm |
| 3PE Anti-Corrosion Coating Machine,Epoxy Powder Spraying Machines,Environmentally-friendly | 2sets |
| Materials | Epoxy Powder |
| type | Bladextruder |
|---|---|
| producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Schroef | Enkele schroef |
| Coating | FBE-poeder |
|---|---|
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Stralen | >2,5A |
| Transportpakket | Plasticfilm en houten pallet |
| Specificatie | Voor de toepassing van deze richtlijn wordt het gebruik van de in bijlage I vermelde technieken als |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
|---|---|
| Oppervlak | ≥SA2,5 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| controlesysteem | PLC |
| Materiaal | Epoxy |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Structure | PE Backing+Adhesive |
|---|---|
| Application | Pipeline Field Joint Protection |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
| Size | Customized |
| Toepassing van de warmteverminderingsmantel 1 | PE holle spiraalwandpijp |
|---|---|
| Toepassing van de warmteverminderingshuls 2 | Versterkte golvende buizen van staal |
| Toepassing van warmteverminderingshuls 3 | 3lpe Pipeline Joint Closure (sluiting van de pijpleiding) |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |