| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
|---|---|
| deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Deel 3 | Drielagen vezelversterkte warmteverkrimpende mouw |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Verwerkt kunststof | PE/PP |
|---|---|
| Voedingsstand | Eén voer |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Structuur van het schroefkanaal | Diep schroef |
| Automatisering | Automatisch |
| Model | PE-850/1372 |
|---|---|
| Hoofdextruder | Sj-120/33 |
| Pijpdiameter (mm) | Φ850-1372 |
| Capaciteit (kg/u) | 700-900 |
| Geïnstalleerd vermogen (kw) | 440KW |
| Packaging Details | Packing according to Machine |
|---|---|
| Delivery Time | come to an agreement in respect of the delivery time |
| Betalingscondities | t/t |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | Huashida |
| Fbe Dikte | 200-800um |
|---|---|
| Diameterbereik | 50-426 mm |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Blootstelling | > 2,5 A |
| HS-code | 8477209000 |
| Diameter | 2500 mm |
|---|---|
| Treksterkte | 10 Mpa |
| Werktemperatuur | -55°C aan 125°C |
| Vorm van het dwarsdoorsnede | cirkel |
| Zelfklevende Dikte | 0.82.0mm |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |
| Dikte van de coating | 1.82.7mm |
|---|---|
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Pijplengte | 1-3 m |
| Type coating | 3LPE (drielagig polyethyleen) |
| Pijpdiameterbereik | Φ219-Φ1420 mm |
| Snijsterkte | ≥ 120 N/cm |
|---|---|
| Specifieke dichtheid | 00,935-0,96 r/cm 3 |
| treksterkte | 20 Mpa |
| Verlenging bij breuk | 350% |
| Levertijd | 10workdays |