| Pijpdiameterbereik | 20 mm-1200 mm |
|---|---|
| Plaats | Inrichting |
| Hoofdextruder | 90 |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Scherp apparaat | PLANETARISCHE SNIJDER |
| Pijpbereik | 960-1680 mm |
|---|---|
| Kleur jaspijp | Zwart of geel |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde pijpmantels |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
|---|---|
| Pipe Diameter | From 12mm-2000mm |
| Grondstoffen | PE |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Planetarisch Knipsel |
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Product Name | 200-3000 mm Hollow Wall HDPE Spiral Structured Wall Pipe Extrusion Line |
| Naverkoopservice | Technische dienstverlening met gratis opleiding van de werknemers |
| Product Categorie | Productielijn voor geïsoleerde buizen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Sollicitatie | pijp |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Diameters | 110-2000 mm |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Grondstoffen | PE |
| Oppervlaktebehandeling | Nitrideverwerking, diepte: 0,3 ~ 0,6 mm |
| Pijpgebruik | Pre-insultaat |
| Materialen voor buizen | HDPE/Staal |
|---|---|
| Koelwaterverbruik | 10m3/h |
| Pijpdiameterbereik | 50mm200mm |
| Totaal vermogen | 200 kW |
| Model | ABC-123 |
| Voorwaarde | nieuw |
|---|---|
| Specificatie | HSD-JACKET |
| Schroef. | Eenvoudige schroef |
| Kleur | zwarte of geel |
| Verpakking Details | STARDARD PAKKET |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Trademark | HUASHIDA |
|---|---|
| Condition | New |
| HDPE | 600kg/H |
| Material | PP/PE |
| Max Speed | 6m/Min,1.2m/Min |