| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Producttype | PVC/PE/PP/ABS/PP/PS plaat |
|---|---|
| Bordlagen | Eenvoudig & meerlagig vel |
| Productdikte | 0,1-30 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Productbreedte | Maximaal 3000 mm |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Voedingsmodus | Automatische vaccinvoeding |
| Schroef | Enkele schroef |
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Assemblagestructuur | Integral type extruder |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
|---|---|
| Productbreedte | 50-300 mm |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Voedingsmethode | Eén voer |
| Levertijd | 60 dagen |
| Model-NR. | FBE |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | Staal |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Coatingstructuur | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Specificatie | 50-4200 mm |
| Substraat | Staal |
| Beschermingslagen | 3 lagen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oorsprong | China |
| Verbindingstype | Lassen |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Vervaardiging | Qingdao Huashida Machinery Co., Ltd. |
| Garantieperiode | 12 maanden |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Verpakking Details | Containerlading, zeevervoer |
| Coating | Poedercoating |
|---|---|
| Oppervlaktebehandeling | Sa2.5 |
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Inductie verwarming | Fbe, 2lpe, 3lpe |
| Verpakking Details | Standaardpakket voor export |