| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | 600.00cm * 230.00cm * 220.00cm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| HS-code | 847710900 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Applicationpipeline Joint Closure | Pipeline Joint Closure |
|---|---|
| Thickness | 2-18mm |
| Usage | Weld HDPE Pipe |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Materiaal | Staal |
|---|---|
| Type | Coating productielijn |
| Coatingmateriaal | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Voorwaarde | nieuw |
| 3PE-structuur | Epoxide+Adhesif+Extrudeerd polyethyleen |
| Heat Resistance | Normal Temperature |
|---|---|
| Structure | PE Backing+Adhesive |
| Grootte | Op maat |
| Transport Package | Standard Package |
| Basismateriaal | PE |
| Dikte van de mouw | 0,5-3 mm |
|---|---|
| Breedte van de mouw | 750-800 mm |
| schil sterkte | >150N/cm (ASTM D1000) |
| Wateropnamesnelheid | 0,05% (ASTM D570) |
| Treksterkte | 15-20Mpa (ASTM D638) |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000sets/dag |
| Plaats van herkomst | Qingdao China |