| Transportpakket | Standaardpakket |
|---|---|
| Handelsmerk | HSD |
| HS-code | 8477109000 |
| Automatisering | Automatisch |
| Productbreedte | 50-300 mm |
| Productbreedte | 50-300 mm |
|---|---|
| Productdikte | 1.53mm |
| Dikte van de mouw | 0.5-3 mm |
| Certificering | CE, ISO9001:2008 |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Schroef nr. | Enkele schroef |
|---|---|
| Substraatdikte | ≥ 0,6 mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Levertijd | 60DAGEN |
| Model-NR. | FBE |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Productsoort | Uitdrijvings Vormende Machine |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Voedersysteem | Vacuümvoeder |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Schroef. | Eenvoudige schroef |
| Kenmerken | Isolatie |
|---|---|
| Werktemperatuur | 60c-110c |
| Specificatie | Dikte 0,8-3,0 mm |
| Toepassing | Bouw, Oceaan, Elektronica, Metallurgie, Chemie, Aardolie |
| Levertijd | 10 dagen |
| Type | Bladextruder |
|---|---|
| Producttype | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Modelnr. | HSD 377 mm |
|---|---|
| Coating | poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |