| Waterdicht | Waterdicht |
|---|---|
| Sollicitatie | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Structuur | PE-steun + lijm |
| Specificatie | 450, 500, 600, 650 mm |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Oppervlaktebehandeling | Chroom |
|---|---|
| Toepassing | Pijpleiding antikorrosiegewricht |
| Dikte | 2.0/2.5/3.5 mm |
| Transportpakket | Standaardpakket |
| Verbinding | Schommelingen |
| Breedte van de mouw | 1000 mm |
|---|---|
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
| deel 1 | Basisfilm-extrusielijn |
| Deel 2 | Lijn voor de coating met lijm (EVA) |
| Verpakking Details | Standaardverpakking |
| Materiaal | Plastic verwerkt |
|---|---|
| Voedingsmodus | Eén voer |
| Schroef | Enkele schroef |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verlovingssysteem | Volledig vermenging |
| Automatische rangschikking | Automatisch |
|---|---|
| Stroombron | Elektrisch |
| conditie | Nieuw |
| Pijpwaaier | 48-3000 mm |
| Anticorrosiemethode | 3pe |
| Bordlagen | Enige Plaat |
|---|---|
| Maatwerk | Aanpasbaar |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Materiaal | PE |
| Dikte van de mouw | 0.5-3mm |
|---|---|
| Gewoonlijk | Corrosiebestrijding en reparatie |
| Productsoort | PE Raad |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 60 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen | 2000sets/dag |
| Plaats van herkomst | Qingdao China |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Schroef Nee. | Enkele schroef |
| Aapplication | Beschermingspijpleiding, corrosiewerend, reparatie |
| Automatisering | Automatisch |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Materiaal | HDPE/PP |
|---|---|
| Toepassing | olie- en aardgasleidingen |
| Dichtheid | ≥ 0,98 g/cm3 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |