| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Model-NR. | HSD 50-426 |
|---|---|
| Coating | Poedercoating |
| Certificering | CE, ISO |
| Sollicitatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| PE Dikte | 2-3 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Handelsmerk | Huashida. |
| Op maat | Op maat |
| HS-code | 8477209000 |
| Productsoort | PE Raad |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Materiaal voor de productie | polyethyleen |
| Bordlagen | Meerlagige |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Certificering | ISO9001:2008 |
| Dikte van de band | 0,2-1 mm |
| Dikte van de lijmcoating | 0,1-0,5 mm |
| Voedingsstijl | Vacuüm |
|---|---|
| Productbreedte | 50-300 mm |
| Automatisering | Automatisch |
| Schroef | Enkele schroef |
| Assemblagestructuur | Apart type extruder |
| Verpakking Details | 6000 stuks per dag |
|---|---|
| Levertijd | 10 werkdagen |
| Betalingscondities | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Plaats van herkomst | China |
| Merknaam | HSD |
| Transportpakket | Standaardpakket voor de uitvoer |
|---|---|
| Materialen voor buizen | Staal |
| Verminderingsbereik | 159-4200 mm |
| Packaging Details | Standard Package For Export |
| Delivery Time | 60 Days |
| controlesysteem | PLC |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Garantie | 1 jaar |
| Verwarmingsmethode | Inductie verwarming |
| Productsoort | PE Raad |
|---|---|
| - Nee, nee. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |
| Max. breedte van de band | 1000 mm |
| Materiaal voor de productie | polyethyleen |