| Sollicitatie | Pijpproductie |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| controlesysteem | PLC-besturing |
| Max. werkdruk | 2,5 MPa |
| Model-NR. | FBE |
|---|---|
| Type | Coatingproductielijn |
| Schoon niveau | >=SA2,5 |
| Coatingmateriaal | FBE-poeder |
| Specificatie | 300-4200 mm |
| Kunststof verwerkt | PE |
|---|---|
| Schroef | Enkele schroef |
| Assemblagestructuur | Aparte typeextruder |
| Dimensie | 24m*4M*4M |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Verpakkingen | Sproeiwijding |
|---|---|
| Certificering | ISO |
| Deklaagstructuur | Puf isolatielaag, PE buitenste behuizing |
| Specificatie | 500-1620 |
| Type | Productielijn voor coatings |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Pijpdiameter | 110-2200 mm of aangepast |
| grondstof | HDPE |
| Kalibratiemethode | Vacuümkalibratie en waterspuitkoeling |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Toepassing | voor de productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC's |
| Specificatie | 960-1680 mm |
| Materialen voor pijpleiding | HDPE |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Gebruik | Pipeline voor water/gas/olievoorziening |
| Productiewaaier | Pijpdiameter 110-600 mm |
| Drogende machine | HSD-1200 |
| Schuimdichtheid | Pre-insultaat |
| Vermogen om te produceren | 1000-1200KG/h |
|---|---|
| Schroef. | Vloeistof-vaste scheidingsschroef |
| Inrichtingsvak | Vacuüminstelling |
| Temperatuurclassificatie | Hoogtemperatuurleidingen |
| Dikte van de coating | 50-100 mm |
| Automation | Automatic |
|---|---|
| Certificering | CE, QS |
| Condition | New |
| Application | for Producing Pre-Insulated Pipe Jacket |
| Raw Material | PE |
| Grondstoffen | PE |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| HS-code | 8477209000 |
| Geautomatiseerde | Geautomatiseerde |