| Verwarmingstemperatuur | 220-250°C |
|---|---|
| PE-laagdikte | 2,5-3,7 mm |
| Methodetype | Automatisch |
| Operating System | Aanraakscherm |
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Type | De Machine van het polyurethaanschuim |
|---|---|
| Pijpstructuur | Dragerstaalpijp-polyurethaanschuim-HDPE-hulling |
| Roestverwijderingskwaliteit | ≥2,5 cijfer |
| Schuimdichtheid | 30100mm |
| Schuimmachine | Hogedrukschuimmachine |
| Schroef | Enkele schroef |
|---|---|
| Automatisering | Automatisch |
| Sollicitatie | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
|---|---|
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Stroombron | Ongeveer 1650 kW |
| Totaal vermogen | 900 kW |
| Rocessingscapaciteit | 159mm |
| Rocessingscapaciteit | 159mm |
|---|---|
| Materiaal | koolstofstaal |
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| Dikte van epoxypoeder | Meer dan 170 um |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Oppervlaktebehandeling | Schotblazen |
|---|---|
| Applicatie | 3PE 2PE Fbe anti-corrosiecoating |
| Producttype | Machines voor het coachen van buizen |
| Voorbereiding van het oppervlak van de buis | Schotblazen |
| Wijze Nr | 200-1420 mm |
| Plaats | Binnen |
|---|---|
| Schoonmaakniveau | Sa2.5 |
| extruder | Extruder met enkele schroef |
| Type methode | Automatisch |
| Coatingmaterialen | Polyethyleen, lijm, epoxy |
| Type | 3LPE coatinglijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne en externe buiswand |
| Materialen voor productie | Epoxypoeder, lijm, polyethyleen |
| Verwerkingscapaciteit | ≥250m²/u |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Uitputten | Uitputten |
| Snijmethode | Stofvrij planetair zagen |
| Materiaalsoort | Stalen buis, polyurethaanschuim, HDPE buitenbuis |