| Coatingtype | 3-laags polyethyleen (3LPE) |
|---|---|
| Materiaalcompatibiliteit | Staalpijpen |
| Stralen | >2,5A |
| Verbindingstype | Lassen |
| Oorsprong | China |
| After-sales service | Installatie overzee, gratis technische ondersteuning |
|---|---|
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Transmissietype | Onbuigzaam |
| Geautomatiseerd | Geautomatiseerd |
| Aangepast | Aangepast |
| Productiewaaier | Pijpdiameter 110-600 mm |
|---|---|
| Diameters | 110-2000 mm |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterkoeling |
| Snijmethode | Planeatrie Snijden |
| Kracht | Gevaarloze zone |
| Toepassing | voor de productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
|---|---|
| De diameter van de buis | Van 12 mm tot 2000 mm |
| Kleur van de buis | Zwart + Geel of Blauw |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Snijmethode | Planetarisch Knipsel |
| luchtvochtigheid | 85% niet-condenserend |
|---|---|
| Grondstoffen | Stalen buizen |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Controlesysteem | PLC's |
| Frequentie | 50 Hz/60 Hz |
| Automatisering | Automatisch |
|---|---|
| Voorwaarde | nieuw |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Grondstoffen | PE |
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Productsoort | Uitdrijvings Vormende Machine |
| Type | extruder voor buizen |
| Schroef. | met een breedte van niet meer dan 15 mm |
| Handelsmerk | HSD |
| Kalibratiemethode | Vacuüm- en waterbespuiting |
|---|---|
| Snijmethode | Dust-free planetary cutting |
| Toepassing | Productie van voorgeïsoleerde buisjassen |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| conditie | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | buisdiameter. 1380-2000 mm |
| Schroef. | Enkele schroef |
| Kleur | zwarte of geel |
| Diameter | 100-2000 mm |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Specificatie | buisdiameter. 1380-2000 mm |
| Schroef. | Enkele schroef |
| Outputvermogen | 250 kg |
| Automatisering | Automatisch |