| Productiewerkingsgebied | Productlijn |
|---|---|
| Pijplengte | 6-12 m |
| Totaal vermogen | 180 kW |
| uitdrijvingsproces | Meerlaagse extrusie |
| Verpakking Details | Volgens de werkelijke toestand |
| Toepassing | Productie van buizen |
|---|---|
| Materiaal | Staal |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Max. werkdruk | 2.5mpa |
| Toepassing | Productie van buizen |
|---|---|
| materiaal | Staal |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Max. werkdruk | 2.5mpa |
| Verpakkingen | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Uitgangssnelheid | 1-6 m/min |
| temperatuur | 0-30 |
| Stroomvoorziening | Geen gevaarlijk gebied |
| Verpakkingen | Poedercoating |
|---|---|
| Certificering | CE, ISO, RoHS |
| Uitgangssnelheid | 1-6 m/min |
| temperatuur | 0-30 |
| Stroomvoorziening | Geen gevaarlijk gebied |
| Toepassing | Productie van buizen |
|---|---|
| Materiaal | staal |
| Isolatie materiaal | Polyurethaanschuim |
| Controlesysteem | Plc-controle |
| Max. werkdruk | 2.5mpa |
| Packaging Details | wodden box |
|---|---|
| Delivery Time | 2 month |
| Betalingscondities | t/t |
| Supply Ability | 20 sets/years |
| Plaats van herkomst | China |
| Type | Productielijn voor coatings |
|---|---|
| Productcategorie | Machine voor het maken van voorgeïsoleerde stalen buizen van polyurethaan-spuwfoom |
| Voordelen | Eenvormige en controleerbare dichtheid van polyurethaan, geen lege ruimtes, ruw oppervlak voor een g |
| Toepassing | Anti-corrosie- en thermische isolatiepijpleiding voor verwarming, koeling en transport van ruwe olie |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Vermogen | 3-4 eenheden/uur |
|---|---|
| Schuimdichtheid | 30100mm |
| Schoonmakend niveau | SA2.5 |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Levertijd | 60 dagen |
| Type | Coating productielijn |
|---|---|
| Coatinglaag | Interne Fbe en externe 3lpe |
| Spuitpistoolmethode | Hoogspanningselektrostatisch sproeipistool |
| Toepassingen | Pijpleidingen voor olie, aardgas en watervoorziening |
| Verpakking Details | Houten/plastic folie |